Bydlení

DŮM+ XY ze dvou recyklovaných lodních kontejnerů HC40' o užitné ploše 56 m². CENA OD 790 000 Kč

 

DŮM+ XY je vytvořen ze dvou recyklovanýho lodních kontejnerů typu HC40′ o rozměru 12 x 2,4 x 2,9 m (d x š x v),
proto označení XY.

DŮM+ XY  je navržen a určen pro mladý pár nebo naopak pro lidi v pokročilém věku, kteří ocení jednoduchou dispozici a útulné prostředí tohoto domu. Pokud toužíte po samostatnosti a hledáte rychlý zpusob jak ji dosáhnout, je pro Vás DŮM+ XY určitě tou jasnou volbou.

Rychle a jednoduše bydlet kdekoliv? Snažíte se osamostatnit nebo hledáte útulnější, ekonomičtější nebo ekologičtější bydlení?

Zkuste to s námi v domě z kontejenrů ! DŮM+ XY o užitné ploše 56 m za poloviční cenu  butu o stejné rozloze.

Dispozice DŮM+ XY je navržena tak, aby bylo využito místo co nejefektivněji a tak splňoval veškeré požadavky a náročnost uživatelů. Dům je navržen pro 1-2 osoby. Tento objekt je díky své nízké pořizovací ceně a ekonomickému provozu vhodný pro mledé lidi jako „low cost“ dům nebo skvěle poslouží jako dům na klidné stáří. Už se nemůsíte starat o to, kolik měsíčně vydáte za energie a provoz domu !

DŮM XY dodáváme i ve variantě bez Ostrovního systému, který se dá jednoduše připojit na veřejné sítě. Tyto dvě varianty se dají ale i kombinovat. S každým klientem řešíme zakázku individuálně, takže nám zašlete NEZÁVAZNOU POPTÁVKU níže,
kam uveďte všechny vaše představy a sny. My Vám navrhneme nejefektivnější řešení s ohledem na Váš rozpočet.

Pokud Vás DŮM+ XY zaujal a rádi by jste si splnili svůj sen, obraťe se na naše odborníkům přez hypotéky a úvěry, kteří Vám rádi  zajistí výhodné FINANCOVÁNÍ.

 

 

 

Nezávazná poptávka

Ať už jste se rozhodli, že byste s námi chtěli navázat spolupráci, nebo potřebujete jen více informací, neváhejte nás kontaktovat pomocí poptávkového formuláře