O nás

Jmenuji se Jakub Zaviačič a projekt Inteligentní záchranný modul jsem vypracoval při vysokoškolském studiu. Společnost People in Safety s.r.o. jsem založil za účelem komercializace modulu a zajištění jeho následné výroby. Ve společnosti je jako společník uveden Marek Švábenský, který pomohl finačně zastřešit výrobu funkčního prototypu.

 

Proč jsem vymyslel Inteligentní záchranný modul?

Podle nejnovějších průzkumů Ministerstva práce a sociálních věcí je v České republice víc než 30 000 lidí bez domova. MPSV přijalo navrženou koncepci problematiky a prevenci proti bezdomovectví, která je součást národního programu. Vláda se bude proto do roku 2020 snažit o to, aby se takto zařazení lidí sociálně začlenili do společnosti.

Hlavním problémem však je poskytnutí útočiště během zimních měsíců a uchránit tyto lidi před umrznutím. Kapacita azylových domů a nocleháren ani zdaleka nestačí.

Cílem naší společnosti tedy je, na základě produktu INTELIGENTNÍ ZÁCHRANNÝ MODUL, zajistit lidem úkryt. Bonusovým cílem je zařadit tyto lidi do výrobního procesu při výrobě modulu a aktivně je tak začlenit do běžného života.

Při poskytnutí potřebného zázemí a podmínek, může tento projekt sloužit jako nástroj pro řadu zemí EU. Řeší totiž nejen problematiku s poskytováním efektivního a finančně nenáročného útočiště v nepříznivých podmínkách, ale také nabízí uměle vytvořenou pracovní příležitost pro lidi v sociální tísni. Díky tomu by si každý stát mohl řešit tuto problematiku sám.

Časové nastavení otvírání dveří
Regulace uživatelů díky čipovému systému
Samostatná regulace vzduchu
Samostatná regulace teploty
Časové nastavení a ovládání osvětlení

Zaujal vás projekt Inteligentního Záchraného Modulu? Kontaktujte nás.

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno * Vaše zpráva Vyplňte prosím výsledek (číslo)
* tři plus pět
* Váš e-mail
Váš telefon