Bydlení

Postavte s námi váš vysněný dům z lodních kontejnerů. Domy pro REKREACI, PRO MLADÉ nebo PRO CELOU RODINU.
Naše společnost People in Safety s.r.o. sleduje a využívá nejmodernější technologie, a díky tomu dokáže z lodních kontejnerů vytvářet ideální domovy pro vás nebo vaši rodinu. Díky technologiím, které využíváme vytváříme ideální a zdravé podmínky pro život.
Naše stavby jsou navrženy tak, aby jejich provoz a nároky na chod byly minimální, v některých případech i +plusové.
Vize naší společnosti je nezávislost a využití technologií, které ji podporují. V dnešní době, kdy máme dostupnou technologii k tomu být nezávislí na dodávce vody, elektrické energie, ale i nakládání s odpady. Směřujeme k úplné nezávislosti.
O našem snažení se můžete přesvědčit sami v našem vzorovém domě. DŮM+ 4F, který jsme takto pojmenovali, 4F – for family, je rodinný dům vytvořen ze 4 recyklovaných lodních kontejnerů HC40′ je navržen jako hybridní ostrovní systém.
Co to znamená ?
Hybridní ostrovní systém je navržen tak, aby naše objekty dosáhly k co největší nezávislosti.

Elektrickou energii z převážné části zajišťuje fotovoltaická elektrárna umístěna na střeše objektu nebo zahradě, která akumuluje energii do baterií.
Vodu pro provoz domu získáváme z hlubinného vrtu. Užitkovou vodu potom z jímky, která zachycuje dešťovou vodu.
Vypořádání se s odpadní vodou a splašky zajišťuje převážně ČOV neboli čistička odpadních vod.

Nezávazná poptávka

Ať už jste se rozhodli, že byste s námi chtěli navázat spolupráci, nebo potřebujete jen více informací, neváhejte nás kontaktovat pomocí poptávkového formuláře