Bydlení

POSTAVTE S NÁMI VÁŠ VYSNĚNÝ DŮM Z LODNÍCH KONTEJNERŮ O UŽITNÉ PLOŠE 110m2. CENA RD OD 1 800 000 KČ!

DŮM+ 4F  je vytvořen ze čtyř recyklovaných lodních kontejnerů typu HC40′ o rozměru 12 x 2,4 x 2,9 m (d x š x v),
a je navržen jako plnohodnotné bydlení pro celou rodinu.

DŮM+ 4F- dům For Life, For Family

DŮM+ 4F  je navržen a určen pro rodinu, která hledá rýchlé a moderní bydlení. Tato varianta DUM+ 4F je navržena tak, aby působila co nejvíce vzdušně s otevřeným prostorem. Přesazením horních dvou kontejnerů HC40′ vytvoříme velkou terasu, která je provázaná s dětským pokojem nebo pracovnou a moderní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Horní terasa, jako i celé horní podlaží je určena pro relax a klidné místo pro odpočinek obyvatelů. Horní terasa disponuje velkostí  35 m².

Další výhodou tohoto přeložení do tvaru L je vytvoření krytého stání, ze kterého je hlavní vstup do domu. Toto kryté stání disponuje 34 m² a vejdou se sem dva automobily, kout pro kutily s nářadím, a ještě dodává domovu opravdu velkou vzdušnost.

DŮM+ 4F v sobě nese moderní pojetí bydlení. Kombinuje smysluplnou recyklaci starého železa, tedy přepravních kontejnerů, a spoustu moderních technologií, které z tohoto domu dělají  HYBRIDNÍ OSTROVNÍ DŮM. 

Hybridní ostrovní systém je navržen tak, aby naše objekty dosáhly k co největší nezávislosti. Jak to celé funguje?

Elektrickou energii z převážné části zajišťuje fotovoltaická elektrárna umístěna na střeše objektu nebo zahradě, která akumuluje energii do baterií.

Vodu pro provoz domu získáváme z hlubinného vrtu. Užitkovou vodu potom z jímky, která zachycuje dešťovou vodu.

Vypořádání se s odpadní vodou a splašky zajišťuje převážně ČOV neboli čistička odpadních vod.

1.nadzemní podlaží je navrženo jako velký společný prostor, kde bude trávit obyvatelstvo tohoto domu většinu svého času. Každý kdo má rád moderní styl bydlení, určitě ocení dispozici a útulné prostředí tohoto domu.

2. nadzemní podlaží je navrženo jako oáza klidu pro celou rodinu. Je zde prostorná ložnice s velkou šatnou, dlouhá chodba která navazuje ze schodiště, ze které jsou jednotlivé vstupy do dětského pokoje a koupelny. Koupelna a dětský pokoj mají samostatné vstupy na venkovní terasu.

Chcete mít CHYTRÝ DŮM ?

Ideální teplota v pravý čas v každé místnosti, osvětlení a hudba, které odpovídají vaší náladě, konec starostí se stíněním, kontrolou oken a podobně. To jsou některé výhody inteligentního bydlení. Proč v 21. století denně ztrácet čas s rutinními úkony? Přidejte se k desítkám tisíc spokojených majitelů chytré domácnosti Loxone.

Rychle a jednoduše bydlet kdekoliv? Snažíte se osamostatnit nebo hledáte útulnější, ekonomičtější nebo ekologičtější bydlení?

Zkuste to s námi v domě z kontejnrů ! DŮM+ 4F o užitné ploše 110 m za cenu bytu 1kk.

Nezávazná poptávka

Ať už jste se rozhodli, že byste s námi chtěli navázat spolupráci, nebo potřebujete jen více informací, neváhejte nás kontaktovat pomocí poptávkového formuláře