Bydlení

DŮM+ XY ze dvou recyklovaných lodních kontejnerů HC40' o užitné ploše 56 m². CENA OD 790 000 Kč

DŮM+ XY je vytvořen ze dvou recyklovaných lodních kontejnerů typu HC40′ o rozměru 12 x 2,4 x 2,9 m (d x š x v),
proto označení XY.

DŮM+ XY  je navržen a určen pro mladý pár nebo naopak pro lidi v pokročilém věku, kteří ocení jednoduchou dispozici a útulné prostředí tohoto domu. Pokud toužíte po samostatnosti a hledáte rychlý způsob jak ji dosáhnout, je pro vás DŮM+ XY zcela jistě jasnou volbou.

Rychle a jednoduše bydlet kdekoliv? Snažíte se osamostatnit nebo hledáte útulnější, ekonomičtější nebo ekologičtější bydlení?

Zkuste to s námi v domě z kontejnerů ! DŮM+ XY o užitné ploše 56 m za poloviční cenu  bytu o stejné rozloze.

Dispozice DŮM+ XY je navržena tak, aby bylo využito místo co nejefektivněji a aby tak dům splňoval veškeré požadavky a náročnost uživatelů. Dům je navržen pro 1-2 osoby. Tento objekt je díky své nízké pořizovací ceně a ekonomickému provozu vhodný pro mladé lidi jako „low cost“ dům nebo skvěle poslouží také jako dům pro klidné stáří. Už se nemusíte starat o to, kolik měsíčně vydáte za energie a provoz domu !

DŮM XY dodáváme i ve variantě bez ostrovního systému, který se dá jednoduše připojit na veřejné sítě. Tyto dvě varianty se dají ale i kombinovat. S každým klientem řešíme zakázku individuálně, takže nám zašlete NEZÁVAZNOU POPTÁVKU níže,
kam uveďte všechny vaše představy a sny. My vám navrhneme nejefektivnější řešení s ohledem na váš rozpočet.

Pokud vás DŮM+ XY zaujal a rádi by jste si splnili svůj sen, obraťte se na naše odborníky přes hypotéky a úvěry, kteří vám rádi  zajistí výhodné FINANCOVÁNÍ.

Nezávazná poptávka

Ať už jste se rozhodli, že byste s námi chtěli navázat spolupráci, nebo potřebujete jen více informací, neváhejte nás kontaktovat pomocí poptávkového formuláře