Mobilní cokoliv

Máte kavárnu a chcete být všude? Nebo chcete kavárnu a nemáte prostory? Zkuste to s námi

Přejete si KAVÁRNU nebo STÁNEK na míru z lodních kontejneru? Skvělá volba !!!

Kavárnu vyrábíme ze dvou typů lodních kontejnerů. Z recyklovaného kontejneru typu HC40′, která je díky své velikosti přizpůsobena celoročnímu provozu. Nebo z kontejneru typu DV20′, který je díky své hmotnosti a rozměrům vhodný na sezónní provoz, nebo jako kavárna typu TO GO.

KAVÁRNA Z LODNÍHO KONTEJNERU TYPU HC40′

Tento typ kavárny je navržen pro celoroční provoz a určen převážně pro stabilní umístění.

Rozměry kontejneru HC40′, z kterého je kavárna vytvořena jsou 12 x 2,4 x 2,9 m (d x š x v).  Tyto parametry určují velký prostor pro vytvoření útulného a přitom příjemného interiéru kavárny, která je vybavena sociálním zařízením, ale i klimatizovaným skladem, který bezpečně uchová vaše cukrářské výrobky a ingredience.

KAVÁRNA Z LODNÍHO KONTEJNERY TYPU DV20′

Rozměry kontejneru DV20′, ze kterého je kavárna vytvořena jsou 6 x 2,4 x 2,9 m (d x š x v).  Tento typ je přímo určen pro model kavárny TO GO, nebo umístění mobilní/sezónní kavárny tam, kde budete zrovna potřebovat.

Výdejní místo pro vaše skvělé cukrářské výrobky?

Skvělou kávu pro své zákazníky na jakémkoliv místě?

Kavárna z recyklovaného lodního kontejneru je pro vás jasnou volbou.

Interiér vaší kavárny vám navrhneme a realizaci provedeme podle vašich potřeb a přání.

Pokud vás tento koncept kaváren oslovil, a chtěli by jste takovouto kavárnu, vyplňte prosím formulář NEZÁVAZNÉ POPTÁVKY,

který naleznete níže.

Nezávazná poptávka

Ať už jste se rozhodli, že byste s námi chtěli navázat spolupráci, nebo potřebujete jen více informací, neváhejte nás kontaktovat pomocí poptávkového formuláře