Mobilní cokoliv

Chcete ukázat široké veřejnosti co všechno umíte? Máme pro vás řešení. CENA OD 120 000 Kč

Pokud chcete být hodně vidět a představit své produkty, máme řešení přímo pro vás.

Nechte si od nás vytvořit váš showroom přímo na míru.

Ať už jde o showroom nebo prezentační stánek vaší firmy.

Chystáte se na veletrh a nemáte stánek? Zaujměte něčím originálním!

Výhody showroomu z lodního kontejneru


Lodní kontejner o rozměru 12×2,4 m nebo 6×2,4m, ze kterého je showroom vytvořen, je ideálním řešením jak být vidět všude.
Tato konstrukce je dokonale mobilní a velmi variabilní.

Díky mobilitě můžete svůj showroom neustále přemisťovat a tak být tam, kde právě potřebujete.

Showroom z lodního kontejneru je ideální řešení pro vaše podnikání. Můžete ho postavit kamkoliv a nebo ho nechat na návěsu nákladního automobilu a tak být zrovna tam, kde musíte.

Zabýváte se výrobou NÁBYTKU, realizujete KOUPELNY, OSVĚTLENÍ INTERIÉRŮ nebo KUCHYNĚ , anebo dokonce vyrábíte nebo prodáváte DESIGNOVÉ DOPLŇKY PRO INTERIÉR? Zkuste být vidět s námi !

Pokud nabízíte lidem služby, ať už v oboru TELEKOMUNIKACE, FINANČNÍ SLUŽBY nebo PORADENSTVÍ, je pro vás to pravé řešení náš SHOWROOM MINI. Díky svým rozměrům a hmotnosti je lehce přemístitelný a můžete k vašim zákazníkům přijet kamkoliv.

SHOWROOM MINI je vyroben z recyklovaného kontejneru typu DV20′. Pokud Vás naše řešení Vaší propagace zaujalo. Napište nám prostřednictvím  NEZÁVAZNÉ POPTÁVKY, kterou naleznete níže.

Cena je individuální, dle požadavků klienta.

Nezávazná poptávka

Ať už jste se rozhodli, že byste s námi chtěli navázat spolupráci, nebo potřebujete jen více informací, neváhejte nás kontaktovat pomocí poptávkového formuláře